FBSerwis Wrocław będzie odbierać odpady z Oławy i Czernicy

29.09.2020

FBSerwis Wrocław, spółka z Grupy FBSerwis, wygrała w przetargu na odbiór odpadów z Oławy oraz Czernicy. Łączna wartość kontraktów to ponad 28 milionów złotych brutto.

W postępowaniu przetargowym rozpisanym przez Związek Międzygminny Ślęza-Oława dotyczącym odbioru odpadów komunalnych z terenu dwóch sektorów – Miasta Oławy i Czernicy, oferty złożone przez FBSerwis Wrocław okazały się najkorzystniejsze. Umowy będą realizowane od 1 stycznia 2021 r. przez kolejnych 36 miesięcy.

„Od dawna obsługujemy Miasto Oławę w zakresie odbioru odpadów, więc śmiało mogę powiedzieć, że mamy solidne doświadczenie w pracy w tym rejonie. Cieszymy się, że w tym przetargu pozyskaliśmy także nowy sektor – Czernicę. Wierzę, że nasza współpraca z klientem będzie w dalszym ciągu satysfakcjonująca dla obu stron, a mieszkańcy będą zadowoleni z jakości naszych usług" – komentuje Piotr Bawey - Kierownik Zakładu odpowiedzialny za realizację obu kontraktów.

Pracownicy FBSerwis Wrocław będą odbierać odpady komunalne od ponad 45 tys. mieszkańców oraz z prawie 900 nieruchomości niezamieszkałych. Do realizacji tego zadania zostaną wykorzystane ekologiczne śmieciarki spełniające normę Euro 6. Powierzchnia obsługiwanych sektorów wynosi około 110 km kw. Dodatkową usługą skierowaną do mieszkańców będzie możliwość zlecenia mycia i dezynfekcji pojemników na odpady.