Kobierzyce nieruchomości niezamieszkałe

Czy wiesz, że od dn. 1 stycznia 2021 r. właściciele nieruchomości niezamieszkałych na terenie gminy Kobierzyce, m.in. sklepów, biur, lokali gastronomicznych i usługowych zostaną wyłączeni z gminnego systemu odbioru odpadów?

Zmiana wynika z podjętej uchwały nr XXII/421/2020 Rady Gminy Kobierzyce z dnia 18 września 2020 r. w sprawie uchylenia uchwały nr XXV/309/12 Rady Gminy Kobierzyce z dnia 21 grudnia 2012 r. w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne oraz uchwały nr XVII/286/16 Rady Gminy Kobierzyce z dnia 23 czerwca 2016 r. w sprawie określenia rodzajów dodatkowych usług świadczonych przez gminę w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów.

Co to dla Ciebie oznacza?

Jako właściciel nieruchomości niezamieszkałej, będziesz musiał pozbywać się odpadów komunalnych we własnym zakresie. Pojemniki, które obecnie posiadasz, zostaną zabrane, a odbiory odpadów wstrzymane.

Co możesz zrobić, żeby rozwiązać śmieciowy problem?

Podpisz umowę z FBSerwis, która gwarantuje korzystne warunki odbioru odpadów na terenie gminy Kobierzyce.

Napisz lub zadzwoń:

Agnieszka Grzebieniak
agnieszka.grzebieniak@fbserwis.pl
508 729 924

Co my zrobimy dla Ciebie?

Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Dopasujemy ofertę do potrzeb prowadzonej przez Ciebie działalności i specyfiki Twojej nieruchomości. Zapewniamy wygodne rozliczenia na podstawie faktur VAT.

Dlaczego warto wybrać FBSerwis?

FBSerwis Odbiór należy do Grupy FBSerwis, która jest częścią Grupy Budimex. Nasze biuro zlokalizowane jest na terenie gminy Kobierzyce, dlatego zapewniamy szybką realizację zleceń, terminowość i niezawodność naszych usług.

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny zespół. Posiadamy własne instalacje przetwarzania odpadów (najbliższa znajduje się w Krynicznie koło Środy Śląskiej) oraz nowoczesną flotę (pojazdy spełniające normę EURO 6 lub napędzane sprężonym gazem ziemnym CNG). Działamy sprawnie i kompleksowo.

Udostępniamy pojemniki o pojemności od 120 do 1100 l.Odbieramy i zagospodarowujemy odpady zmieszane, jak i odpady surowcowe (tworzywa sztuczne, makulatura, szkło, metal).

Odpady komunalne powstające w nieruchomościach niezamieszkałych to odpady, których skład jest podobny do odpadów pochodzących z gospodarstw domowych.

Jesli produkujesz inne odpady, np. odpady poprodukcyjne, opakowaniowe lub odpady niebezpieczne, zapytaj naszego Eksperta o ofertę dla Ciebie.