#

Gospodarka odpadami

Gospodarka odpadami

Świadczymy usługi w zakresie gospodarki odpadami i utrzymania czystości.

Działamy rzetelnie, efektywnie i terminowo. Dokładamy wszelkiej staranności, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie. Posiadamy zaplecze techniczne oraz zespół doświadczonych i przeszkolonych pracowników, którzy wykonują swoje zadania profesjonalnie, dbając o satysfakcję naszych klientów.

Realizujemy szereg procesów związanych z odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów, łącznie z nadzorem nad tego rodzaju działaniami. Gwarantujemy obsługę personalną, tj. delegujemy naszych pracowników do obsługi procesów na terenie zakładu klienta. Doradzamy w zakresie gospodarki odpadami i przepisów ochrony środowiska. Przejmujemy obowiązek prowadzenia ewidencji odpadów w bazie BDO. Oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju.

Wyróżnia nas szeroka oferta oraz wysoka jakość naszych usług:

profesjonalny zespół
i długoletnie doświadczenie

szeroki wachlarz usług
i stosowanych rozwiązań

nowoczesna flota
specjalistycznych pojazdów

własne instalacje
i składowiska odpadów

indywidualne podejście
do potrzeb każdego klienta

Nasza oferta dedykowana jest zarówno dla klientów biznesowych (m.in. firm produkcyjnych, handlowych, budowlanych, transportowych), jak i samorządów. Jednym i drugim oferujemy dostosowane do potrzeb rozwiązania zmierzające do optymalizacji wszystkich procesów związanych z gospodarowaniem odpadami. Nasze wsparcie pozwala gospodarować odpadami w sposób wydajny i ekologiczny.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić

Spółki Grupy FBSerwis

Realizujemy kontrakty na odbiór odpadów od łącznie prawie miliona mieszkańców w sześciu województwach. Nasze spółki zależne prowadzą 4 instalacje zlokalizowane w woj. łódzkim (z linią do produkcji paliwa alternatywnego RDF), małopolskim oraz dwie w woj. dolnośląskim. Posiadamy także 2 składowiska odpadów

Aktualności: Gospodarka odpadami