HARMONOGRAM

Szanowni Mieszkańcy,

Przedstawiamy Państwu harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla gminy Kórnik na rok 2020.

Bardzo prosimy Państwa o naniesienie terminów w swoich kalendarzach.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół FBSerwis

Klauzula Informacyjna RODO

Harmonogram wywozu odpadów Prusinowo, Szczodrzykowo
Harmonogram wywozu odpadów KAMIONKI: Agatowa, Bazaltowa, Brylantowa, Diamentowa, Dolna, Granitowa, Kamienna, Kartingowa, Krzemienna, Laskowa, Leśna, Leśny Zakątek, Lotnicza, Modelarzy, Murarska, Na Skraju Lasu, Nowa, Opalowa, Powietrzna, Poznańska, Rubinowa, Sielankowa, Spacerowa, Spokojna, Szafirowa, Szmaragdowa, Szybowników, Topazowa, Wodna
Harmonogram wywozu odpadów KAMIONKI: Akacjowa, Biała, Brzozowa, Bukowa, Bułankowa, Cedrowa, Dębowa, Grabowa, Górna, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jodłowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Konwaliowa, Kresowe, Liliowa, Lipowa, Lisia, Łąkowa, Magnoliowa, Modrzewiowa, Mostowa, Nad Kople, Olchowa, Orzechowa, os. Azaliowe, Piotrowska, Platanowa, Przy Łowisku, Sosnowa, Stokrotkowa, Topolowa, Tulipanowa, Wierzbowa, Wilcza, Wypoczynkowa, Zacisze
Harmonogram wywozu odpadów Gądki
Harmonogram wywozu odpadów Koninko i Szczytnik
Harmonogram wywozu odpadów Dziećmirowo, Pierzchno, Jaryszki, Świątniczki, Żerniki Kórnik ul. Czereśniowa
Harmonogram wywozu odpadów Celestynowo, Dachowa, Dębiec, Kromolice
Harmonogram wywozu odpadów BORÓWIEC: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Dębowa, Dojazd, Drapałka, Gruszkowa, Gruntowa, Kempingowa, Klonowa, Kręta, Kwitnąca, Letnia, Leśna, Ładna, Łąkowa, Malinowa, Mała Rekreacyjna, Morelowa, Na Górce, Na Skarpie, Na Uboczu, Nad Jeziorem, Ogrodowa, Okrężna, Os. Piaskowe, Polna, Poznańska, Prosta, Przy Krzyżu, Rekreacyjna, Skryta, Szkolna, Śliwkowa, Urocza, Uroczysko, Warzywna, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Zacisze, Zakątek, Zakole, Zaułek, Zielona, Zielona Dolina, Zielona Polana, Zimowa, Źródlana runowo
Harmonogram wywozu odpadów KÓRNIK: Al. Flensa , Asnyka, Celichowskiego, E.Pohla, Fredry, Harcerska, Kołłątaja, Krasickiego, Krótka, Leśmiana, Leśna, Modrzewiowa, Mickiewicza, Parkowa, Pl. Browarowy, Pl. Niepodległości, Poznańska, Prowent , Reja, Staszica, Stodolna, Słowackiego, Średzka, Wiatraczna, Wiklinowa, Wodna, Woźniaka, Wyspiańskiego, Zamkowa/ BIERNATKI: Al. Flensa, Gawrycha, Jankowskiego, Laskowa, S. Nowaka, Toboły, Wiatrakowa, Wiklinowa
Harmonogram wywozu odpadów BNIN: Akacjowa, Błażejewska, Brzozowa, Bukowa, Czołowska, Cmentarna, Dębowa, Droga Kalejska, Droździka, Fludry, Grześkowiaka, Jagodowa, Jodłowa , Kalinowa, Kościelna, ks. Janasika, Kasztelana Jarosa, ks. Pawła Steinmetza, Kanałowa, Konarska, Krauthofera, Lipowa, Ładna, Michałowskiego, Mikołajczyka, Molińskiej – Wojkowskiej, Piaskowa , Radosna, Pl. Jesionowy, Sosnowa, Śremska, Świerkowa, Topolowa, Trąmpczyńskiego, Wierzbowa, Wieruszowskiego, Witosa, Wrzosowa, Wójkiewicza, Zwierzyniecka, Żwirowa, Żurowskiego CZOŁOWO (Czołowska)
Harmonogram wywozu odpadów BIERNATKI: Dębiecka, Główna, Jarzębinowa, Łąkowa, Rekreacyjna, Rolna BŁAŻEJEWO: Cicha, Droga Kalejska, Jeziorna, Krótka, Leśna, Os. Gruszkowe, Os. Przylesie, Polna, Rybacka, Słoneczna, Spokojna, Mikołajczyka, Wspólna, Zaniemyska, Zacisze BŁAŻEJEWKO
Harmonogram wywozu odpadów KAMIONKI: Chabrowa, Cynamonowa, Dożynkowa, Dzikiej Róży, Jęczmienna, Krokusowa, Kwiatowa, Makowa, Malwowa, Mieczewska, Orkiszowa, Piaskowa, Porannej Rosy, Polna, Promienna, Pszeniczna, Rogalińska, Rolna, Rumiankowa, Sportowa, Świt, Tęczowa, Waniliowa, Wichrowa, Wiklinowa, Zielna, Zbożowa, Żytnia
Harmonogram wywozu odpadów KÓRNIK: 20-go Października, Dworcowa, Działyńskich, Jabłońskiego, Kantego, Kolegiacka, Kuśnierska, Młyńska, Os. Białoboka, Patriotów, Pl. Powstańców Wlkp., Pocztowa, Poprzeczna, Potulickiej, Strzelecka, Szkolna, św. Floriana, Weymana, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Z. Steckiego, Zamoyskiego BNIN: Armii Krajowej, Biernacka, Jeziorna, Szeroka, Rynek
Harmonogram wywozu odpadów Czmoń, Czołowo, Mościenica, Skrzynki
Harmonogram wywozu odpadów Robakowo
Harmonogram wywozu odpadów BORÓWIEC: Buczynowa, Bukowa, Borowa, Borowikowa, Borówkowa, Deszczowa, Fiołkowa, Główna, Graniczna, Grzybobranie, Jagodowa, Jesionowa, Jęczmienna, Jeżynowa, Karmelowa, Kozakowa, Kurkowa, Labirynt Wodny, Leśna Polana, Lisa Witalisa, Maślakowa, Nad Potokiem, Pod Borem, Pod Lasem, Podgrzybkowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Prawdziwkowa, Różana, Rydzowa, Skwer Brzozowy, Skwer Topolowy, Sosnowa , Spółdzielcza, Strumykowa , Słowikowa, Świerkowa, , Wolniewicza, Wierzbina, Wrzosowa, Zapomniana, Żurawinowa
Harmonogram wywozu odpadów Czmoniec, Dworzyska, Konarskie, Radzewo, Trzykolne Młyny