Biuro prasowe

FBSerwis dba o 6 tys. warszawskich przystanków

15.01.2020

Zarząd Transportu Miejskiego (ZTM) podpisał z FBSerwis SA umowę na naprawę i konserwację infrastruktury przystankowej w Warszawie.

Laureaci konkursu „Dbajmy o środowisko” nagrodzeni

10.01.2020

9 stycznia br. wręczyliśmy nagrody zwycięzcom konkursu, zorganizowanego na koniec warsztatów ekologicznych dla dzieci i młodzieży z wrocławskich szkół.

„Bądźmy EKO dla Kamieńska” - gala rozdania nagród za nami

18.12.2019

17 grudnia odbyła się uroczystość wręczenia nagród przedszkolakom oraz uczniom szkół podstawowych z Gminy Kamieńsk.

FBSerwis SA, założona przez Budimex SA i Ferrovial Services International, świadczy zintegrowane usługi w zakresie utrzymania infrastruktury, gospodarki odpadami oraz efektywności energetycznej. Firma realizuje kontrakty zlecone przez GDDKiA, obejmujące bieżące utrzymanie 1200 km dróg krajowych i autostrad, świadczy usługi w zakresie modernizacji infrastruktury oświetleniowej (ok. 20 tys. punktów świetlnych), odbiera odpady komunalne od prawie 0,5 mln osób, posiada 4 regionalne instalacje przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK) oraz utrzymuje technicznie budynki, obiekty przemysłowe i sportowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m² dla klientów sektora prywatnego i publicznego. Grupa FBSerwis zatrudnia ponad 1300 osób.

Do klientów FBSerwis w Polsce należą m.in. PL.2012+ (Zarządca PGE Narodowego), Port Morski w Gdańsku, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, ING Bank Śląski, Miasto Wrocław.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Marketing Manager
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Aktualności