Biuro prasowe

„Dom z serca” – II edycja projektu

29.12.2021

„Dom z serca” to akcja organizowana przez Budimex we współpracy z partnerami. Spółka FBSerwis ponownie została zaproszona do udziału w projekcie.

Znamy laureatów IV edycji konkursu "Bądźmy EKO dla Wrocławia"

13.12.2021

Za nami IV edycja konkursu „Bądźmy EKO dla Wrocławia”, którego organizatorem jest FBSerwis.

FBSerwis wyciszyła wiadukt w Knurowie

07.11.2021

FBSerwis SA zakończyła realizację zabudowy dylatacji osłonami akustycznymi na wiadukcie WA-470 w ciągu autostrady A1 w Knurowie.

FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex, która realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych (m.in. siedziby Sądu Najwyższego w Warszawie, Portu Gdańsk), modernizację infrastruktury oświetleniowej (m.in. wymiana ponad 6 tys. opraw oświetleniowych w Sosnowcu) oraz bieżące utrzymanie około 1800 km dróg krajowych i autostrad oraz dróg wewnętrznych klientów.

Do klientów firmy należą m.in. miasto Wrocław, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, miasto Słupsk.

Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na tworzenie konkurencyjnych ofert zarówno dla klientów biznesowych, jak i samorządowych. Taki model prowadzonej działalności jest odpowiedzią na wyzwania rynku, którym chcemy sprostać wykorzystując korzyści wynikające z synergii działalności i specjalizacji.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Kierownik Działu Marketingu
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Poznaj nasze usługi zintegrowane.

Aktualności