Biuro prasowe

FBSerwis pozostaje w woj. świętokrzyskim

01.07.2022

FBSerwis SA podpisała z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Kielcach dwie umowy na całoroczne utrzymanie dróg wchodzących w skład Rejonów w Jędrzejowie i Starachowicach.

Kolejna umowa FBSerwis z GDDKiA Oddział w Łodzi

13.06.2022

FBSerwis SA oraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi podpisały umowę na całoroczne utrzymanie drogi ekspresowej S8 na odcinku od węzła Wieluń do węzła Sieradz Południe. Wartość umowy to ponad 62,5 mln złotych brutto.

"Bądź EKO Łodzianinem" - gala rozdania nagród za nami

31.05.2022

Znamy laureatów II edycji konkursu ekologicznego „Bądź EKO Łodzianinem”. Gala wręczenia nagród, podczas której uhonorowani zostali laureaci, nauczyciele oraz szkoły odbyła się 30 maja br. w Dużej Sali Obrad Urzędu Miasta Łodzi.

FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex, która realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych (m.in. siedziby Sądu Najwyższego w Warszawie, Portu Gdańsk), modernizację infrastruktury oświetleniowej (m.in. wymiana ponad 6 tys. opraw oświetleniowych w Sosnowcu) oraz bieżące utrzymanie około 1800 km dróg krajowych i autostrad oraz dróg wewnętrznych klientów.

Do klientów firmy należą m.in. miasto Wrocław, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, miasto Słupsk.

Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na tworzenie konkurencyjnych ofert zarówno dla klientów biznesowych, jak i samorządowych. Taki model prowadzonej działalności jest odpowiedzią na wyzwania rynku, którym chcemy sprostać wykorzystując korzyści wynikające z synergii działalności i specjalizacji.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Kierownik Działu Marketingu
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Poznaj nasze usługi zintegrowane.

Aktualności