Biuro prasowe

Prezes FBSerwis powołany na stanowisko Członka Zarządu Budimex SA

23.09.2021

Artur Pielech będzie pełnił równolegle funkcje w obu spółkach – Prezesa Zarządu, Dyrektora Generalnego FBSerwis SA i Członka Zarządu Budimex SA.

Uzupełnienie luki inwestycyjnej w gospodarce odpadami zajmie kilka lat

22.09.2021

Brakuje nam spalarni (...), dramatycznie brakuje nam biogazowni, kompostowni do odpadów zielonych, profesjonalnych instalacji do doczyszczania i dosortowywania surowców - wylicza Artur Pielech, prezes firmy FBSerwis podczas EEC 2021 w Katowicach.

Śmieci mogą być cennym towarem

13.09.2021

– Jeśli za parę lat będę mógł stwierdzić, że jestem przedstawicielem branży surowcowej, a nie odpadowej, jak obecnie, to wówczas będziemy mogli mówić o mądrym gospodarowaniu odpadami – powiedział Artur Pielech - Prezes FBSerwis SA, podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex, która realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych (m.in. siedziby Sądu Najwyższego w Warszawie, Portu Gdańsk), modernizację infrastruktury oświetleniowej (m.in. wymiana ponad 6 tys. opraw oświetleniowych w Sosnowcu) oraz bieżące utrzymanie około 1800 km dróg krajowych i autostrad oraz dróg wewnętrznych klientów.

Do klientów firmy należą m.in. miasto Wrocław, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, miasto Słupsk.

Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na tworzenie konkurencyjnych ofert zarówno dla klientów biznesowych, jak i samorządowych. Taki model prowadzonej działalności jest odpowiedzią na wyzwania rynku, którym chcemy sprostać wykorzystując korzyści wynikające z synergii działalności i specjalizacji.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Kierownik Działu Marketingu
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Poznaj nasze usługi zintegrowane.

Aktualności