Biuro prasowe

Drogi w Rejonie Gdańsk pozostaną pod opieką FBSerwis

08.07.2021

Pod koniec czerwca br. FBSerwis SA podpisała w siedzibie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Gdańsku umowę na utrzymanie dróg krajowych w Regionie Gdańsk.

Pl. Inwalidów i ul. Ratuszowa zyskają więcej światła dzięki FBSerwis

05.07.2021

FBSerwis została wybrana w przetargach na modernizację oświetlenia na placu Inwalidów oraz przy ulicy Ratuszowej. Będzie to kolejny ważny etap wielkiej wymiany oświetlenia w Warszawie.

Nowa kadencja Rady Nadzorczej FBSerwis SA

28.06.2021

Zmiany w Radzie Nadzorczej FBSerwis SA. Do nowej, 3-letniej kadencji został powołany między innymi Artur Popko - nowy Prezes Budimex SA.

FBSerwis SA to spółka będąca częścią Grupy Budimex, która realizuje kontrakty obejmujące: usługi w zakresie gospodarki odpadami, utrzymanie techniczne budynków oraz obiektów przemysłowych (m.in. siedziby Sądu Najwyższego w Warszawie, Portu Gdańsk), modernizację infrastruktury oświetleniowej (m.in. wymiana ponad 6 tys. opraw oświetleniowych w Sosnowcu) oraz bieżące utrzymanie około 1800 km dróg krajowych i autostrad oraz dróg wewnętrznych klientów.

Do klientów firmy należą m.in. miasto Wrocław, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, miasto Słupsk.

Szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na tworzenie konkurencyjnych ofert zarówno dla klientów biznesowych, jak i samorządowych. Taki model prowadzonej działalności jest odpowiedzią na wyzwania rynku, którym chcemy sprostać wykorzystując korzyści wynikające z synergii działalności i specjalizacji.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Kierownik Działu Marketingu
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Poznaj nasze usługi zintegrowane.

Aktualności