Biuro prasowe

Znamy zwycięzców konkursu "Narysuję, jak pięknie segreguję!"

12.05.2021

Komisja Konkursowa oraz Internauci wytypowali 12 zwycięskich prac w ekologicznym konkursie „Narysuję, jak pięknie segreguję!". Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięskimi pracami.

Osłony energochłonne chronią pracowników FBSerwis

28.04.2021

FBSerwis podjęła kolejne kroki w stronę podniesienia bezpieczeństwa. Mobilne osłony energochłonne mają za zadanie zapobiegać i przeciwdziałać wypadkom z udziałem pracowników drogowych.

FBSerwis - coraz mocniejszy silnik w maszynowni Budimeksu

19.04.2021

Przychody o 22 proc., a zysk netto aż o 130 proc. - takie wzrosty zanotował FBSerwis w 2020 r. Wyspecjalizowana w utrzymaniu infrastruktury i gospodarce odpadami spółka coraz bardziej dokłada się do wyników grupy Budimex.

FBSerwis SA, założona przez Budimex SA i Ferrovial Services International, świadczy zintegrowane usługi w zakresie utrzymania infrastruktury, gospodarki odpadami oraz efektywności energetycznej. Firma realizuje kontrakty zlecone przez GDDKiA, obejmujące bieżące utrzymanie 1200 km dróg krajowych i autostrad, świadczy usługi w zakresie modernizacji infrastruktury oświetleniowej (ok. 20 tys. punktów świetlnych), odbiera odpady komunalne od prawie 0,5 mln osób, posiada 4 regionalne instalacje przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK) oraz utrzymuje technicznie budynki, obiekty przemysłowe i sportowe o łącznej powierzchni ponad 1 mln m² dla klientów sektora prywatnego i publicznego. Grupa FBSerwis zatrudnia ponad 1300 osób.

Do klientów FBSerwis w Polsce należą m.in. PL.2012+ (Zarządca PGE Narodowego), Port Morski w Gdańsku, GDDKiA, Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku, Zarząd Infrastruktury i Transportu w Krakowie, sieć hipermarketów Auchan, ING Bank Śląski, Miasto Wrocław.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Nowicka
Marketing Manager
magdalena.nowicka@fbserwis.pl

Press Kit - materiały do pobrania (.zip)

Poznaj nasze usługi zintegrowane.

Aktualności