Pierwszy dzień dystrybucji pojemników

26.11.2014

We wtorek, 26 listopada, w ramach kontraktu na Odbiór i transport odpadów w czterech dzielnicach Poznania, rozpoczęliśmy dystrybucję nowych pojemników, które służyć będą mieszkańcom do końca 2017 roku. Mieszkańcy domków jednorodzinnych otrzymają pojemniki służące do gromadzenia odpadów zmieszanych oraz komplet worków na surowce wtórne: szkło, papier oraz tworzywa sztuczne. Wraz z workami mieszkańcy otrzymają szczegółowe instrukcje dotyczące zasad segragowania odpadów, godzin odbioru oraz informacje dotyczące odbioru odpadów problemowych takich jak między innymi zużyte opony czy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

FBSerwis jest także w stałym kontakcie ze Spółdzielniami mieszkaniowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie koordynować dystrybucję pojemników o pojemności 1100 litrów w strefach zamieszkania i w nieruchomościach wielorodzinnych. Do domków jednorodzinnych podstawione zostaną pojemniki o pojemności 240 litrów.

Codziennie podstawiamy okolo 800- 900 pojemników. Planujemy zakończyć pierwszy etap ich dystrybucji przed Świętami Bożego Narodzenia.