Kierowca - Ładowacz_Oława

Miejsce pracy: Oława (woj. dolnośląskie)

FBSerwis Wrocław sp. z o.o. – międzynarodowa firma zajmująca się odbiorem i przetwarzaniem odpadów, utrzymaniem dróg i terenów zielonych, poszukuje pracowników na stanowisko:

KIEROWCA – ŁADOWACZ
Miejsce pracy: Oława

Oferujemy:
• Umowa o pracę, pełny etat
• Wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
• Pracę w stabilnej, dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu

Zadania:
• Terminowa realizacja tras odbioru odpadów na terenie gminy Ziębice zgodnie z poleceniami przełożonych
• Dbałość o powierzony sprzęt, prawidłową jego eksploatację, wykonywanie codziennej obsługi pojazdu przed wyjazdem
• Informowanie przełożonego o trudnościach w realizacji zadań
• Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy

Wymagania:
• Czynne prawo jazdy kat C oraz kurs na przewóz rzeczy
• Rzetelność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
• Mile widziane doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą opcji Aplikuj